خدمات به مجلات

GMJ

پرداخت هزینه های مجله GMJ
  • لطفا اعداد را به لاتین وارد کنید
    توجه: صحت پرداخت مبالغ مربوطه و تطبیق آن با نوع مقاله مورد نظر به عهده نویسنده می باشد همچنین در صورت واریز وجه هزینه چاپ پیش از پذیرش نهایی مقاله و یا مبالغ بیشتر امکان استرداد و وجه واریزی وجود ندارد لذا در انتخاب پرداخت ها دقت لازم را مبذول فرمایید.
  • 0 تومان
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

طراحی قالب اختصاصی مجله

صفحه آرایی

تیم تخصصی گرافيک و صفحه‌آرايي ما، خدمات متنوعي همچون طراحي عناصر گرافيکي، طراحي جلد، صفحه‌آرايي نشريات، طراحي لوگو، فلاير و … را ارائه مي‌کند. با توجه به اينکه مخاطبان اين نوع نشريات، متخصصان، پژوهشگران، و دبيران هستند، بعلاوه، گرافيک و صفحه‌آرايي مقالات با اتکاء به استاندارد‌هاي بين‌المللي صورت‌ مي‌گيرد که امکان نمايه سازي نشريه را در بانک‌هاي بين‌المللي افزايش مي‌دهد. از اين رو، طراحي قالب يکپارچه و استاندارد براي صفحات اين نشريات با هدف بالابردن ضريب نفوذ در نشريات علمي جهان مبناي اصلي کار در اين بخش است. در همين راستا نيز براي طراحي، خلاقيت، به روز بودن سوژه، ترکيب‌بندي حرفه‌اي، و نظم  و دقت آثار از جمله محورهاي اساسي بخش گرافيک ما مي‌باشد.

همچنین با کمک سرویس‌های ما امکان نمایش متن کامل مقالات در قالب html و ePub برای مجله فراهم میگردد. نمایش مقالات به این شیوه احتمال دیده شد(Visibility) مقالات در موتورهای جستجو را افزایش میدهد و گامی موثر در جذب ارجاعات بیشتر است.


بررسی میزان سرقت ادبی علمی (Plagiarism) با نرم افزار iThenticate

فناوری امروزه هم یک اتفاق مهم و هم یک معضل از نظر سرقت ادبی است. بدون شک، برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز کپی کردن مطالب آسان تر است. از آنجایی که مردم اغلب این کار را بدون ارجاع انجام می دهند، شناسایی این مطالب کار چندان سختی نیز نمی باشد.

با ابزارهای جستجوگر اسناد و مدارک می توان میلیاردها مقاله و متون علمی و تخصصی را جستجو کرد. در حال حاضر تنها موضوع صرفا پردازش متون و نتایج شماست.

سرقت ادبی علمی (Plagiarism) چیست؟

سرقت ادبی (پلاژریسم)، به عبارت ساده، یعنی اینکه آثار یا ایده های دیگران را به عنوان آثار یا ایده های خود معرفی کنیم. اگر عبارات یا ایده هایی را از یک منبع اصلی برداشت کرده و منبع را به درستی ذکر نکنیم، در حقیقت مرتکب سرقت ادبی شده و قوانین کپی رایت را نقض کرده ایم. امروزه کپی کردن مطالب به عنوان نمادی از وقوع سرقت ادبی به شمار می آید. 

نرم افزار iThenticate چیست؟

نرم افزار iThenticate قویترین، شناخته شده ترین و معتبر ترین نرم افزار شناسایی کننده تشابهات و سرقت های علمی-ادبی ممکن در متون آکادمیک (شامل مقالات، پروپوزال ها، گزارش های مالی و آماری و …) و متون غیر آکادمیک می باشد. این نرم‌افزار هم اکنون توسط اکثر مجلات معتبر مورد به منظور جلوگیری از چاپ مقالات بدون اصالت (کپی برداری شده) استفاده می شود. با این حال، توصیه می شود پژوهشگران، به خصوص آن هایی که نگارش تمام قسمت های مقاله تحت نظارت آن ها صورت نمی‌گیرد، به منظور حفظ اعتبار و جایگاه پژوهشی خود، حتما، قبل از ارسال مقاله خود به مجلات، همایش ها، مراکز علمی، آن مقاله را از نظر پلاژریسم چک کنند تا در آینده درگیر عوارض جدی ناشی از تشخیص سرقت علمی-ادبی نشوند.